top of page

[Prefabrike boru]

Gemiler ve endüstriyel tesisler için izometrik spool imalatı

Gemilerin ve endüstriyel tesislerin tasarımında kullanılan boru izometrik çizimleri firmamız tarafından ilgili standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Bizim tarafımızdan yapılan çizimler veya müşterilerimizden tedarik ettiğimiz çizimlere göre izometrik spoollar imal edilir.

İmal ettiğimiz izometrik boru kompleleri öngörüldüğü gibi yerine tam uyarak sahada çalışmayı koylaştırır. kısıtlı imkanlar ile çalıştığınız sahada size montajda çok büyük kolaylık sağlar.

 

İzometrik boru imalatı sadece yeni tesisler için yapılmaz. Eskimiş veya hasar görmüş mevcut tesisatlar içinde yerinde izometri alınarak atölyemizde birebir kopyası oluşturlan boru komplesi planlı bir bakım duruşunda kolayca eskisi ile değiştirilebilir. 

Slide10.JPG
spool renderv2.jpg

Üretilen prefabrike boruların teknik resimlerine göre ölçü kontrolleri yapılır ve çıkan değerler kayıt altına alınır. Temizlikleri yapılan boruların tapaları takılır ve müşterilerimiz istekleri doğrultusunda paketlenir.

Üretilen tüm ürünler metal etiketlerle etiketlenir. Kullanılan metal etiketler galveniz gibi işlemler sonrası boruların tasnifini ve yerine montajının takibini kolaylaştırır. 

Prefabrike boru üretim projeleri Aces Teknik tarafında profesyonelce yürütülür. Esnek entegre proje takip sistemimiz sayesinde müşterilerimizin kullandığı farklı sistemlere hızlı bir şekilde adepte olarak PMP usullerine uygun olarak projeler yürütülür. Proje ile ilgili planlamalar düzenli olarak müşteriler ile paylaşılır böylece yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçilir..

Gantt
bitmap_edited.png

Adres :Sepetlipınar Mah.

Zafer Sokak No:24

Başiskele/KOCAELİ

Telefon : +90 262 335 15 11

GSM : +90 533 246 26 92

Bize ulaşın

bottom of page